Predátoři

Zařazen do: Filmy — Klerik, 26. Červenec, 2010, 11:22

V minulém zápisku jsem psal o tom, že jsem byl služebně v Liberci. Díky bohu to školení netrvalo tak dlouho a tak jsme si odpolene mohli ještě s kolegy zajít do kina. Jednotně jsme zvolili film Predátoři.

Všechny dosavadní filmy, ve kterých Predátor vystupoval, se mi líbily. Tedy až na AvP2, tam jako by někdo zhasnul a pouštěl jen skřeky. Predátoři naštěstí nejdou ve stejném duchu jako AvP2. Film začíná tím, jak "Pianista" padá volným padádem k zemi, navíc je v bezvědomí a když se probudí, tak neumí otevřít padák. Takže hned na začátek trochu adrenalinu a ten adrenalin filmu vydrží s opravdu drobnými přestávkami až na úplný konec. Můžu bez nadsázky říct, že mě Predátoři nesklamali a že už se těším až vyjdou na DVD, kdy si je pustím s dabingem.

Musím se ještě zmínit o tom, že je ve filmu nastíněna myšlenka toho, že největší Predátor je stejně člověk. S tím rozhodně souhlasím, protože ve filmu bylia jedna postava, ze které se mi na konci filmu udělalo až zle. Víc neprozradím, podívejte se sami ;-).

Jo a tenhle obrázek ve filmu nehledejte ;-).

• • •

Komentáře:

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Nový komentář: